Dlaczego nasze naszywki są najlepsze?

Wieloletnie doświadczenie!

Doświadczenie naszywkomani w hafcie komputerowym sięga 2001 roku. Wtedy zaczęliśmy projektować pierwsze wzory hafciarskie i uczyliśmy się obsługi maszyn hafciarskich. Dzisiaj wiele się zmieniło. Jesteśmy profesjonalistami, zajmujemy się haftem komputerowym na co dzień, czasem do późnych godzin nocnych. Posiadamy własne, nowoczesne Studio Haftu Komputerowego, a w nim 2 przemysłowe hafciarki dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo dużym zamówieniom w krótkim czasie. Naszym doświadczeniem i wiedzą chętnie dzielimy się z innymi – organizujemy szkolenia, udzielamy się na portalach branżowych.

Jako naszywkomania.pl oferujemy Państwu kompleksową usługę wykonania profesjonalnych naszywek/emblematów wykonanych metodą haftu komputerowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu unikamy powszechnych błędów i niedoskonałości widocznych na popularnych na rynku naszywkach. Gwarantujemy 100% satysfakcję.

Nowoczesny sprzęt!

Pracujemy na nowoczesnych automatach hafciarskich HAPPY oraz SWF. Maszyny te są niezwykle dokładne (dokładność ~0,01 mm). Pozwalają haftować bardzo małe skomplikowane wzory. Najmniejsze haftowane litery mogą mieć wysokość nawet 3mm. Maszyny mogą haftować w 15 kolorach jednocześnie. Maksymalne pole haftu to 350x350mm i to jest maksymalny rozmiar naszywki.

Nasze hafciarki w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami do projektowania wzorów (Willcom) pozwalają na precyzyjne i bezbłędne ułożenie ściegów na naszywkach. W efekcie ścieg nici na naszywkach jest idealnie równy, płaski. Nie istnieje ryzyko błędów w pętelkowaniu ściegu, ułożeniu na tkaninie,  ani odstawania od materiału. Naszywka jest elegancka, trwała i wygląda profesjonalnie.

Wysokojakościowe nici!

Jako Naszywkomania.pl nie oszczędzamy na używanych komponentach – haftujemy wyłącznie wysokojakościowymi, niemieckimi nićmi Madeira. Madeira to światowy lider w branży nici do haftu komputerowego.  Są to nici poliestrowe, charakteryzujące się wysokim połyskiem i nasyceniem kolorów. Nasze nici zachowują niezmienny połysk i kolor bez względu na upływający czas i sposoby utrzymania czystości. Naszywki można z powodzeniem prać nawet w temperaturze 90 stopni C.

Sztywny podkład!

Do naszywek stosujemy najlepszy materiał poliestrowy. W przeciwieństwie do konkurencji nie haftujemy naszywek na filcu, który po praniu ‘mechaci się’, gnie i załamuje. Wykorzystywany przez nas materiał występuje w bogatej palecie kolorów, której kolekcją dysponujemy w swoim Studio. Podkład ten sprawia, że naszywka jest sztywna i płaska. W efekcie wygląda profesjonalnie i elegancko.

Zapytania o inne kolory proszę kierować poprzez formularz kontaktowy.